Ogłoszenie dodane : Styczeń 11, 2023

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Cena : 1.00 PLN
Opis oferty :

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży koło Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie przez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz także o problemach i trudnościach które zachodzą w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące turystów. Natura wokół Mrzeżyna to piękne lasy i masa różnorodnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna ta miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno i okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to ogromnie powszechne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że wielu wędkarzy zatrzymuje się tutaj by spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze milszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu podróżnych żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, wypocząć pośród spowijającej natury i pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem czy też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 


Id ogłoszenia : 22044 Liczba odsłon: 89, dzisiaj0 

Zobacz ogłoszenia promowane z miasta : Kwidzyn
Monar Moje Ocalenie Kwidzyn
Oferuje Kwidzyn

Jastarnia
Marzec 1, 2023

38.00 PLN

wielkie GRY XXL dla DZIECI do skakania - KangurGra.pl nauki i zabawy Kwidzyn
Nawiążę współpracę Kwidzyn

Jastarnia
Luty 21, 2023

1.00 PLN